Epilog

Epilog

 

Drahá Princezno Celestie,

 

je to už několik měsíců a já chci dodržet slib, který jsem ti při návratu dal, tedy napsat ti, jak se kdo má a co se s kým stalo.

 

O sobě ti tu moc psát nebudu, jen dodám, že svatba bude za pár měsíců a přesné datum dostaneš v pozvánce.

 

Kapitán Strong Hoof odkoupil spolu s Helm, Screwem, Harveym a s Isabel Auroru Borealis a pokud vím, jsou teď na výpravě v Saddle Arabii. Založili si malou společnost dovážející cenné suroviny. Tajně jsem u nich odkoupil podíly a občas jim posílám nějaké finance, ale o tom jim neříkej.

 

Dokonce si najali Scarlet Joan, aby se Strong Hoofovi a Harveymu starala o děti. Představ si, Jessi nakonec čekala dvojčata, dva kluky, a Isabel porodila krásnou zdravou holčičku.

 

James a Lierén zmizeli, nebo alespoň za sebou dobře zahladili stopy. Mám ale podezření, že ti dva manželé, kteří loví piráty v Canterlotu, jsou oni.

 

Frankie si vzal Margi a Lucien se oženil s Charlotte. Ti první se odstěhovali na venkov a žijí na farmě, kdežto ti druzí mají koupený zámek na okraji Canterlotu a starají se o chudé sirotky.

 

Plukovník Darius Clyde, kromě toho, že jsi ho povýšila na Generála, tak se stal jedním z nejlepších vojevůdců Equestrijské armády a těší se velké důležitosti.

 

Crystal Clear dostal cenu a uznání na Canterlotské akademii věd, ale byl donucen koupit si dům mimo město, neboť byl se svými experimenty velice nebezpečný.

 

No a podle posledního dopisu z Cervidasu, který mám, tak Zeral se čerstvě oženil s Tlux a Crystal Eye je stále s Curtisem Wingbonerem. A ze Zertushiho je prý skvělý nový šaman. Jsem si jist, že až se tam půjdeme podívat, že nás uvítají s velkou slávou a radostí.

 

Jo a připomínám, že přijedeme s Lily na víkend. Doufám, že jsi nezapomněla.

 

S pozdravem

Lord Frolda val Hallen